Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütü

Mükemmel Deneyiminiz İçin SSS

Dünyada en yaygın olarak yapılan hava sporlarından biri olan yamaç paraşütü oldukça güvenlidir. Dikkate alınması gereken ana faktör, pilotunuzun deneyiminin yanı sıra sporun rüzgar unsurudur.
Bu nedenle, hava koşullarına dikkat etmek ve asla 20 knot rüzgarın üzerinde uçmamak çok önemlidir. Ek olarak, ekipman mükemmel durumda olmalı ve LTF ve DHV gibi uluslararası testleri geçmiş olmalıdır.


Kritik bir noktayı tekrarlamak gerekirse, profesyonel ve tecrübeli bir pilot ile uçmak çok önemlidir. Tüm bu kriterler sağlandığında güvenli ve keyifli uçuşlar gerçekleştirilebilir.

Hayır, herhangi bir ekstra ücret veya yakıt ücreti almıyoruz. Listelenen fiyat, ödediğiniz fiyattır. Vergi dahil. Hpwever Pilotlarımız tarafından çekilen videoları ve fotoğrafları satın almak isterseniz, bu onlara doğrudan ödenen ekstra 30USD'dir.

Sonuçta, maceralara gidiyoruz! Hava koşullarının herhangi bir nedenle güvensiz olması durumunda gezi değiştirilecek veya ertelenecektir. Size en iyi yamaç paraşütü deneyimini yaşatmak için kapsamlı bir şekilde analiz edilen hava durumunda doğrudan bilgilendirileceksiniz.

Evet. için rezervasyon gereklidir garantili tüm turlarda noktalar. Rezervasyonlar, deneyiminizi en keyifli hale getirmek için gereken pilotları belirlememize yardımcı olur. İster anadilinizi konuşan bir pilot, ister bir kadın pilot - nasıl isterseniz. Kontrol sizde.

Ayrıca, rezervasyonlar, hava durumu veya yolculuğu bozabilecek herhangi bir şey nedeniyle yamaç paraşütü deneyimindeki değişiklikleri size bildirmemizi sağlar.

Seyahat ederken elinizin altında bir yazıcınız olmayabileceğini anlıyoruz, bu nedenle basılı bir kopyaya sahip olmanıza gerek yok. Ancak, rezervasyonunuzla eşleşen kimliği ve ayrıca rezervasyonunuzu yaptıktan hemen sonra size e-postayla gönderilen Sipariş #'yi göstermenizi istiyoruz.

Çok fazla değil, deneyimimizin her şey dahil olduğunu unutmayın. Mevsime uygun kıyafet ve zorunlu spor ayakkabı getirmenizi öneririz. Lütfen parmak arası terlik veya kaydırak kullanmayın.

Tam bir geri ödeme için planlanan turunuzdan 24 saat önce aramanız gerekir. 24 saat içinde 35 USD'lik bir fesih ücretini değerlendireceksiniz. Turunuzdan sonraki 24 saat içinde veya gelmemeye karar verirseniz iptaller için geri ödeme yapılmaz.

Hangisi rahatsa onu giy. Sağlam bir çift kırılmış arazi ayakkabısı, bot veya spor ayakkabıya sahip olmanız önerilir.

Evet, uçuşunuzu tamamen size özel hale getirmek için kadın pilotlarımız ve her şeyimiz var.

Ölüdeniz yamaç paraşütü uçuşunda çocuklar için yaş sınırı 4'tür. 4 yaşından küçük çocuklarla uçuş
uygulanmaz. 18 yaşından küçükler ise aile izni ile uçabilir. Bunun dışında hiçbir
üst yaş sınırı

Tandem Yamaç Paraşütü'nün Ölüdeniz uçuş süresi yaklaşık 30 dakikadır. Ölüdenizto Babadağ'dan dolmuşla yarım saat sürüyor. Ulaşım, hazırlık ve uçuş süresi için 1,5 saat ayırmanız gerekiyor.

Tandem Yamaç Paraşütü'nde pilotunuz bir aksiyon kamerası olan GoPro ile fotoğraf ve videolar çeker ve bunları uçuşunuzdan hemen sonra telefonunuza indirebilirsiniz. Profesyonel aksiyon kamerası çekim ücreti $30'dur.

Giriş yapmak