Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütü

Şartlar ve koşullar

Fly Infinity Yamaç Paraşütü Şirketi Ölüdeniz Cd., 48340 Fethiye/Muğla, Türkiye Web Sitesi: flyinfinity.com.tr

Şartlar ve koşullar

Son Güncelleme: 8 Mayıs 2023

Fly Infinity Yamaç Paraşütü Şirketi (“Fly Infinity”, “biz”, “biz” tarafından işletilen flyinfinity.com.tr web sitesini (“Web Sitesi”) kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Koşullarını (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyunuz. biz” veya “bizim”). Web Sitesine erişiminiz ve kullanımınız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak, bu Şartlara tabi olmayı kabul edersiniz.

 1. Rezervasyon ve İptal

Web Sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak, rezervasyon formumuzda istendiği şekilde kendiniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamayı kabul edersiniz. Rezervasyonlar, ödemenin tamamının alınmasından sonra onaylanır. Ödeme, Web Sitemizdeki mevcut ödeme yöntemleri kullanılarak ve daha sonra ofiste yapılabilir.

Bir rezervasyonu iptal etmeniz veya yeniden planlamanız gerekiyorsa lütfen planlanan etkinlikten en az 48 saat önce bizimle iletişime geçin. Etkinliğe 48 saatten az süre kala yapılan iptaller iptal ücretine tabi olabilir. Depozitolar iade edilemez ve tam ödeme anlamına gelmez. Rezervasyonun kullanılmaması durumunda geri ödeme yapılmayacaktır.

Fly Infinity, hava koşulları, güvenlik endişeleri veya diğer öngörülemeyen durumlar nedeniyle bir etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda, etkinliği yeniden planlamak veya tam bir geri ödeme sağlamak için her türlü çabayı göstereceğiz.

 1. Katılım Koşulları

Yamaç paraşütü aktivitelerimize katılmak için katılımcıların aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • En az 4 yaşında olmak ve/veya bir ebeveyn veya velinin onayına sahip olmak;
 • 18 kg ile 110 kg arasında ağırlık;
 • Fiziksel olarak sağlıklı olmak ve yamaç paraşütü ile ağırlaştırılabilecek herhangi bir tıbbi durumdan ari olmak;
 • Alkol veya uyuşturucu etkisi altında olmamak; Ve
 • Personelimiz tarafından sağlanan tüm güvenlik talimatlarına uyun.

Bu gereklilikleri karşılamayan veya faaliyete katılması uygun olmadığını düşündüğümüz herhangi bir kişinin katılımını reddetme hakkımızı saklı tutarız.

 1. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Yamaç paraşütü, doğası gereği riskleri olan maceralı bir aktivitedir. Faaliyetlerimize katılarak, bu riskleri anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, Fly Infinity, çalışanları, acenteleri ve temsilcileri, ister ihmalden, ister ihmalden, ister ihlalden kaynaklansın, faaliyetlerimize katılımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir kayıp, hasar, yaralanma veya ölümden sorumlu olmayacaktır. sözleşme veya başka bir neden. Bununla birlikte, Fly Infinity tamamen sigortalıdır, lütfen sigorta poliçemizi sorun veya e-posta ile gönderin.

 1. Fikri mülkiyet

Metin, resimler, grafikler, logolar ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Web Sitemizdeki tüm içerik, Fly Infinity veya içerik tedarikçilerinin mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Web Sitesindeki tüm içeriğin derlenmesi, Fly Infinity'nin münhasır mülkiyetindedir veya izin alınarak kullanılmaktadır.

 1. Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

Web Sitemiz, Fly Infinity tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Fly Infinity'nin bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. veya bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla.

 1. Geçerli Hukuk

Bu Koşullar, kanuni ihtilaf hükümlerine bakılmaksızın Türkiye kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

 1. Bu Koşullardaki Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Yeni Şartları bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz. sonrasında Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz

herhangi bir değişikliğin yürürlük tarihi, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelecektir. Herhangi bir güncelleme veya değişiklik için bu Koşulları periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

 1. Bölünebilirlik

Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır.

 1. Tazminat

Fly Infinity'yi, bağlı kuruluşlarını ve ilgili görevlilerini, direktörlerini, çalışanlarını, acentelerini, lisans verenlerini ve tedarikçilerini makul olanlar da dahil olmak üzere her türlü talep, yükümlülük, hasar, kayıp veya masrafa karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmesini engellemeyi kabul edersiniz. Web Sitesine erişiminizden veya Web Sitesini kullanımınızdan veya bu Koşulları ihlalinizden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan avukat ücretleri.

 1. Sonlandırma

Bu Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan veya sorumluluk üstlenmeden Web Sitesine erişiminizi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Fesih üzerine, Web Sitesini kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

 1. Bize Ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

Fly Infinity Yamaç Paraşütü Şirketi Ölüdeniz Cd., 48340 Fethiye/Muğla, Türkiye E-posta: info@flyinfinity.com.tr

Giriş yapmak