Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütü

harika uçuş Ölüdeniz 4689 yorumlar 4.9/5 Şimdi ayırtın! Hazır mısın Uçmak Şimdi ayırtın! her yaş için Tecrübe etmek Şimdi ayırtın! Gün batımından gün doğumuna uçsuz bucaksız Şimdi ayırtın! Kumsala inmeye hazırlanan bir tandem yamaç paraşütü Bir grup tandem yamaç paraşütçüsü kalkışa hazırlanırken gülümsüyor Sahilde tandem yamaç paraşütü seansını izleyen bir aile Gün Batımı Yamaç Paraşütü

yamaç paraşütü

Ölüdeniz'i daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Ölüdeniz'in ve dünyanın en profesyonel yamaç paraşütü ile büyük bir güvenlik ve özenle yüksekten uçun. Kaliteyi Seçin.
uçsuz bucaksız

Güvenli Deneyimler

Yamaç Paraşütü konusunda uzmanız, tüm çabamız size en güvenli, garantili uçuşu vermek. İnanılmaz.

Üstün esneklik

Ücretsiz iptal ve ödeme seçenekleriyle kontrol sizde.

Genişletilmiş Özelleştirme

Uçuşunuzu ihtiyacınıza uygun hale gelene kadar özelleştirin.

Müşteri memnuniyeti

Beklentilerinizin ötesinde teslim ediyoruz.

Veda VyasVeda Vyas
09:12 12 Jul 24
Fatih was a great guy. Will cherish this experience for life.
Ali TalakAli Talak
19:16 07 Jul 24
Teacher Cihan, you were great. Thank you for this unique experience.
Başar GözütokBaşar Gözütok
22:10 04 Jul 24
We would like to thank the fly infinity Tanem paragliding family for giving us very enjoyable moments. 🙏🏻 We would also like to thank our teachers Şener and Ulaş for their sincerity and giving us these pleasant memories.
SelimSelim
20:49 28 Jun 24
Magnificent experience with very experienced and very friendly instructors (Ertan çok çok teşekkür ederim)
Nikol ŠevčíkováNikol Ševčíková
09:35 28 Jun 24
Paragliding through this company was great, I think this place is one of the best for this activity
Beyza DemiroğluBeyza Demiroğlu
09:49 26 Jun 24
I feel very lucky to have experienced this activity for the first time with the fly infinity family. They have an incredibly professional and trustworthy team. They make you feel like they are doing a very simple job. I would also like to thank my instructor Yusuf Can, who made it possible for us to have a wonderful flight with his care and attention from start to finish. Hope to see you again ☺️
Mehmet YılmazMehmet Yılmaz
10:12 20 Jun 24
It was a great experience for us, we flew with my wife. It is an extremely good business... the teachers are complete professionals. What impressed us was that Mr. Fatih, who welcomed us at the door and gave information, explained the incident in a very simple way. It happened exactly as he mentioned, there is nothing to be afraid of, my wife was really afraid to ride the rides in the amusement park, she was very comfortable while jumping with the parachute... Also, our flight instructors Ramazan Hodja and Okan Hodja deserve a big congratulations... They are complete professionals, they control the parachute with the comfort of drinking tea. Thank you also for the beautiful photo and video shoots. You will fly in Ölüdeniz, it is a perfect choice... Be sure, you will not regret it.
Wioleta CuperWioleta Cuper
13:24 18 Jun 24
I had an amazing experience! My pilot Sener made me feel safe and I enjoyed the flight watching great views. He is skillfull paraglider, and photographer as well, so I have great photos and videos to keep and enjoy! I highly recommend it! The flight is surprisingly relaxing (unless you can ask for some acrobatics, if you want to feel adrenaline rush).
Grzegorz KlimekGrzegorz Klimek
09:38 15 Jun 24
What a great experience, feeling being in the air between mountains and the sea. I had fantastic flight with pilot Ulas. He was really helpful and gliding was so relaxing. He asked if I want to add some extreme to the flight and he did some breath taking turns and twists! Adrenaline rush! Wow! I keep smiling reminding that. Thank you Ulas!
birsen öktenbirsen ökten
07:00 13 Jun 24
I would like to thank Pilot Sercan for the excellent experience he gave me. I would also like to thank you for your smiling face and relaxing conversation 🙂
hasan dündarhasan dündar
09:35 06 Jun 24
I flew with my instructor Ulaş, they were very caring and relevant, the flight was a very nice experience. Their experience was evident from their takeoffs and landings, they were very professional, thank you for everything.
furkan akdenizfurkan akdeniz
17:04 05 Jun 24
Everything was great with Pilot Burak, his conversation, experience and acrobatics. It was a very nice experience. Thank you to your pilot Burak and the whole team.
Laura CoiLaura Coi
11:36 01 Haziran 24
Kesinlikle bayıldım! Şimdiye kadarki en iyi deneyim! Uçuş sırasında kendimi rahat hissetmemi sağlayan muhteşem pilotum Sercan'a teşekkürler! ❤
CrazyDiamondCrazyDiamond
09:19 16 Mayıs 24
Harika bir deneyim, güler yüzlü personel, eğitmen Jalal'a bağırmak, çok profesyonel. Şiddetle tavsiye ederim.
Yeşil açıklıkYeşil açıklık
07:15 04 Nisan 24
Yamaç paraşütü kesinlikle mükemmeldi! Pilot Taschi 25 yıllık deneyime sahip ve tüm ihtiyaçlarımı anladı. Kesinlikle tekrar sipariş vereceğim! Harika manzara ve yaptığınız iş için teşekkürler. Şiddetle tavsiye ederim?
Hiçbir yerde bu kadar harika profesyonellerle tanışmadım! İnanılmaz uçuş! Başlamadan önce ve bitişte destek! Ayrıntılı talimatlar, bu yüzden nasıl koşacağınız ve nasıl ineceğiniz konusunda korku yok Havada, pilotlar moralinizi yüksek tutar ve dilerseniz sizin için bir cazibe düzenleyebilir)) Süper! İlk seferimden memnunum ve size tavsiye ederim)
Celia HuCelia Hu
07:55 30 Mar 24
Harika bir deneyim, çok eğlenceli.
Küçük bir yapılacaklar listem var ve bu listede çok uzun zamandır yapmak istediğim aktivitelerden biri yamaç paraşütüydü. Yükseklik korkum olduğu için ertelemeye devam ettim ve şimdi bunu yaptığım için Fly Infinity'yi seçtiğim için mutluyum. Eğitmenim Mehmet Ali kaygılarım konusunda bana çok yardımcı oldu ve kesinlikle herkese böyle bir aktivite için doğru organizasyonu ve rehberi seçmelerini tavsiye ediyorum. Fethiye'yi bir tatil yeri olarak seçtiğim için çok mutluyum ve burada yamaç paraşütü yaptığım için mutluyum çünkü sahip olduğum manzaranın başka bir yerde aynı olmayacağından oldukça eminim. Kesinlikle geri döndüm ve tekrarladım!
SörenSören
10:50 15 Mar 24
Volkan ile harika bir deneyim oldu. Tavsiye ederim ?
AneesaAneesa
15:02 18 Eylül 23
Yamaç paraşütü yapmayı planlamıyordum ama bu şirket esneklikleri nedeniyle rezervasyon yapmayı çok kolaylaştırdı. Son dakikada beni ağırlamak için yukarıda ve öteye gittiler. Pilotlar çok arkadaş canlısıydı ve beni rahat ve güvende hissettirdiler. Kesinlikle gezinin en önemli noktalarından biriydi.
Cecilia PonceCecilia Ponce
12:14 24 Ağustos 23
Yamaç paraşütü yapmak için harika bir şirket! Pilotum çok iyiydi ve mükemmel bir İngilizce konuştu. Uçuş sırasında ihtiyaçlarıma uyum sağladı, cevaplarıma göre az ya da çok aşırı hareketler yaptı. Burası gerçekten tavsiye ederim.
Handan kutusuHandan kutusu
08:20 20 23 Ağu
Korku ve endişe ile başladığım gökyüzü maceramı, harika fotoğraf çekimleri ile güvenle keyifli anlara ve unutulmaz anılara dönüştüren Hasan Hoca'ya çok teşekkür ederim. Teşekkürler Fly Infinity, çok teşekkürler Hasan Hoca.
Mahmut Mümin KurtulduMahmut Mümin Kurtuldu
07:19 20 23 Ağu
Sedat hocamla harika bir deneyimdi.
Hakkı HökerHakkı Höker
07:18 20 23 Ağu
Volkan Cingil gerçekten iyi bir pilot. Harika bir deneyim yaşadım, çok farklı bir duygu. Herkese tavsiye ederim.
Sema ÜÇÜNCÜSema ÜÇÜNCÜ
15:35 19 23 Ağu
Thanks to Hasan, I had an excellent flight experience 🙂 I had a very enjoyable and fun time ?
Damla ÜçüncüDamla Üçüncü
14:20 19 23 Ağu
Harika bir deneyimdi, herkese çok teşekkür ederim :)
Jessica LedwithJessica Ledwith
09:29 18 23 Ağu
Muhteşem deneyim. Personel çok cana yakın ve sevimli. Kendinizi çok güvende hissediyorsunuz ve kesinlikle tekrar yapardınız. Çok teşekkür ederim
FGFG
07:19 16 Temmuz 23
Çok iyi ajans, mükemmel bir şekilde organize edilmiş ve güvenli. Uçuş harika ve çok eğlenceliydi. Bunu bir çift olarak yaptık ve süper eğlenceli ve çok profesyonel oldukları için sadece bu erkek ve kızlarla yapmayı önerebiliriz.
SlavyankaSlavyanka
18:11 06 Temmuz 23
Bugün bu ajansla inanılmaz bir yamaç paraşütü deneyimi yaşadım. Her şey mükemmel bir şekilde organize edildi. Volkan ile birlikte uçtum ve daha iyi bir pilot isteyemezdim. Çok profesyonel ve sakindi. Bu yüzden benim de sakinleşmemi sağladı ve bu tür faaliyetlerde çok önemli olan ona tamamen güvenmemi sağladı. Uçuşumdan gerçekten keyif aldım!!!! Teşekkür ederim!!!!
Anna PolianskaiaAnna Polianskaia
13:43 29 Haziran 23
Pilot Sercan ile uçuş güvenli ve rahat geçti. Şimdiye kadarki en iyi inişi garanti etti. Şiddetle tavsiye edilir!
Цзинъюэ ЛоЦзинъюэ Ло
07:29 20 Haziran 23
Volkan çok iyi İlk kez uçuyorum ama o çok nazik ve arkadaş canlısı! Harika!!!! Bir şansım daha olursa, beni tekrar uçurmasını bulacağım!!!! Duygularımı tarif etmek için kelimeler kullanamadım. Her şey harika! Ona tekrar teşekkür et! ;)))) İyi seyirler, güzel fotoğraflar ve videolar !!!
js_loader

Hazır mısın Uçmak?

Bakış Açınızı Dönüştürün.

Videoyu oynat

Süzülüyor Ölüdeniz doğayı kucaklayan

adresindeki Profesyonel Süpervizörümüzle konuşun. +(90) 507 100 66 60 veya Şimdi Rezervasyon Yap

Size Hatırlamaya Değer Bir Deneyim Yaratıyor ve Sunuyoruz

neden bizi seç

Deneyimlerimiz
Yüksek Kalitenizle Tanışın
standartlar

Herkes, garantili güvenlik, olağanüstü manzaralar ve arkadaşlarınızı, ailenizi ve Instagram feed'inizi göstermek için mükemmel fotoğraflarla Babadağ Dağı'na uçmayı hak ediyor.

Gerçek gezginler yorumları

Gezginlerimiz Ne Diyor?
Gezi hakkında

Ölüdeniz'de Tandem Yamaç Paraşütü Heyecanını Yaşayın

Ölüdeniz, Türkiye'de heyecan verici maceralara açılan kapınız Fly Infinity'ye hoş geldiniz. En üst düzey adrenalin patlamasını bizim profesyonel yamaç paraşütü services amidst the breathtaking landscapes of Oludeniz.

Embark on an unforgettable journey with our tandem yamaç paraşütü Deneyimli pilotlarımızla birlikte gökyüzünde süzüldüğünüz bir deneyim.

Türkiye'nin güzelliklerini kuş bakışı keşfetmek için heyecan verici Türkiye Ölüdeniz yamaç paraşütü tours.

Our competitive Fethiye yamaç paraşütü fiyatları maceranın herkes için erişilebilir olmasını sağlar. İster deneyimli bir yamaç paraşütü meraklısı ister ilk kez uçan biri olun, size mükemmel yamaç paraşütü paketi̇ tailored to your preferences.

Join us for an exhilarating adventure and make memories to last a lifetime with us, your premier choice for paragliding in Turkey.

Seyahat bilgileri ve fikirleri
En Yeni Seyahat Rehberleri
Bir tandem yamaç paraşütçüsünün alçalırken sahile düşen gölgesi

Fethiye'de Tandem Yamaç Paraşütü: Nihai Maceranız Sizi Bekliyor

Fethiye Yamaç Paraşütüne Giriş Fethiye'de Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütü ile gökyüzünün heyecanını yaşayın. Bu kapsamlı rehber, Fethiye'nin güzel bölgesinde birinci sınıf pilotlarla unutulmaz bir uçuş sağlayarak bu heyecan verici deneyimin nasıl rezerve edileceğini detaylandıracaktır. Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütünü Keşfedin Fly Infinity Tandem Yamaç Paraşütü sadece süzülmekle ilgili değildir [...]

Ölüdeniz'de yamaç paraşütü yapmaya hazırlanan yamaç paraşütçüsü, en iyi güvenlik ekipmanlarıyla Ölüdeniz'deki muhteşem bir şelalenin yanından süzülüyor

Ölüdeniz'de yamaç paraşütü için kişisel deneyim ve 3 eğlenceli ipucu paylaşımı

Ölüdeniz sahil şeridi üzerinde kuş sürüsüyle birlikte uçan bir yamaç paraşütü

Ölüdeniz'de 35 yaşında bir yamaç paraşütü için en iyi rehber?

Bir grup yamaç paraşütçüsü başarılı bir tandem uçuşunun ardından beşlik çakıyor

Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü Neden En İyi #1 Dünya Destinasyonu Olarak Görülüyor?

Giriş yapmak