Fethiye'de Yarım Pansiyon Konaklama, Tandem Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış ve Dinlendirici Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu dahil 4 Gece / 5 Gün Fethiye'de Unutulmaz Macera tatili.

Önemli Not: Fiyatlarımız çift kişilik odalarda kişi başınadır. Tek kişilik konaklama (tek) için fiyat farkı oluşacaktır. Çift kişilik odalarda tek kişilik konaklama fiyat farkı hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

DAHİL OLANLAR
Fethiye Otogar - Hotel - Otogar Transfer 4 7 Gece YP ( Yarım Pansiyon ) veya OK ( Oda Kahvaltı )
Turlardaki Öğle Yemekleri
Profesyonel Tur Rehberleri.
 Kahvaltılar Proğramda belirtilen turlar
DAHİL OLMAYANLAR
Uçak veya Otobüs biletleri .   Turlar ve Otelde Alınan Tüm İçecekler
Giriş Ücretleri ve Opsiyonel Aktiviteler Tur olmayan günlerde Öğle Yemekleri
 Müze ve Ören yeri girişleri  Kişisel Harcamalar
Tur Programı dahil listesinde bulunmayan her türlü harcamalar.  

Web sitemizde yer alan tur şeması bilgilendirme amaçlı olup, turların başlama tarihi olmadığından sırası o dönemdeki turların yoğunluğuna veya hava durumuna göre değişebilir. Bu değişiklikler bir gün önceden misafirlerimize bildirilir.

1
 Fethiye otogar veya Dalaman Havalimanından misafirlerimizi konaklama tesisine getiriyoruz. Otele giriş yaptıktan sonra günün geri kalanını kendi tercihinize göre dinlenerek, kısa bir şehir turu yaparak, havuzda güneşlenerek veya güzel plajlardan birinde (Ölüdeniz Belceğiz Plajı, Çalış Plajı, Kıdrak Plajı, Karaot Plajı) geçirebilirsiniz. ).

Kendi araçları ile gelen / gelmek isteyen misafirlerimiz, konaklama tesisine ulaşarak araçlarını konaklama tesisine veya yakındaki otopark alanlarına park edebilirler.

rehberiniz konakladığınız tesisi ziyaret edecek ve size tatil programınız ve turlarınız hakkında bilgiler verecek. olası sorularınız yanıtlayıp, sorunlarınızın çözümünde yardımcı olacaktır.

2

2. GÜN: YAMAÇ PARAŞÜTÜ & AT TURU

 Fethiye ve Ölüdeniz'in sembolü haline gelen yamaç paraşütü 1700 ve 1950 m'de Babadağ'ın zirvesinde bulunan pislerimizden kalkış yapılır. Her gün 5 farklı saatte uçuşlar yapılmaktadır. Fethiye'ye gelen adrenalin meraklısı herkesin ilgi odağı ve yapmak istediği yamaç paraşütü sizler özgürlük ve heyecan duygularını doyası yaşatacak.Uçuş süresi hava şartlarına bağlı olarak 30-45 dakikadır. tüm etkinlik Babadağ kalkış pistlerine ulaşım dahil 3 saat civarı sürmektedir.

AT TURU

Ölüdeniz ve Kayaköy'ün güzelliklerini bir kovboy gözünden keşfetmek için sizi at turuna davet ediyoruz. Dünyaca ünlü Ölüdeniz'in güzelliğini yukarıdan izlemek için 2-3 saat süren ormanlık ve tepeye çıkan patikaları tırmanan 2 ayrı parkurdan birini seçerek at üzerinde doğa ile iç içe bu etkinliğin tadını çıkarıyorsunuz. Her iki turumuzda da vereceğimiz molalar ile Ölüdeniz ve yamaç paraşütünün muhteşem manzarasını izleyebilir veya tarihi Rum evleri ve kiliselerini ziyaret edebilirsiniz. Herhangi bir deneyim ve eğitim gerektirmeyen bir turdur.

3

3. GÜN : TÜPLÜ DALIŞ - SCUBA

Fethiye Körfezi'nden birbirinden güzel koyları göreceğiniz dalış turuna tecrübeniz yoksa buradan su altı tüplü dalışa ilk adımı atabilirsiniz. Daha önce dalış deneyimi yaşamamış olanlar dalışı öğrenecek, deneyimli dalgıçlar günlerini güzel koylarda dalış yaparak geçirecekler.
4

4-Gün :ÖLÜDENİZ - KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU

 Ölüdeniz günübirlik tekne turu Fethiye'de yapılacak en popüler aktivitedir. Güvertede rahatlayın ve güneşlenin, kristal berraklığındaki turkuaz sularda yüzün ve şnorkel yapın, koyları ve plajları ziyaret edin. Fethiye çevresindeki en popüler yerleri keşfedin: Kelebekler Vadisi, St. Nicholas adası, Mavi Mağara ve Soğuk su Koyu.
Transfer araçları sabah otelden alınarak tekneye ulaşıldıktan sonra Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Darboğaz Koyu, St.Nicholas Batık Şehir, Soğuk Su Koyu, Beştaşlar (Deve) Plajı ve Tüm koylarda yüzme molalarında denizin ve eğlencenin tadını çıkarın.

08:30 Breakfast

09:30 Transfer to the boat

10:30 visit to Mavi Cave

11:15 Butterfly Valley visit

12:30 Aquarium Bay and Lunch

14:00 Saint Nicholas island visit

15:00 Cold water bay visit

16:00 Camel beach visit

17:30 Docking and returning to the hotel

5

5.GÜN: OTELDEN AYRILIŞ -FETHİYE OTOGARA TRANSFER

 Bagajınızı otele bırakabilir ve şehirde gezintiye çıkabilirsiniz. Akşam otobüs saatinden yarım saat önce terminale gidiyoruz. Bir sonraki tatilinizde görüşmek üzere… Hoşçakalın